Počas etapy športovej predprípravy by sa zápasy mali vnímať skôr z pohľadu podpory rozvoja každého jednotlivca, pričom výsledok tímu má menšiu dôležitosť.
Metodika SZĽH

Hľadáme financie na chod klubu, zapojili sme sa do grantu od Niké

12.08.2021 / Aktuality HT O klube HT

 

Prípravnými zápasmi sa chystáme na novú sezónu. Je v našom záujme zabezpečiť najlepšie možné podmienky pre našich hráčov a tím.  

Značná položka nášho rozpočtu je dotácia od mesta Liptovský Mikuláš. Mesto je k dnešnému dňu v rozpočtovom provizóriu. Pre náš klub to znamená, že od júna 2020 nemáme mestskú finančnú dotáciu a tieto prostriedky nám v rozpočte chýbajú... 


Jedným z príkladov našej snahy o rozvoj športovej infraštruktúry a zlepšenie podmienok pre tréning bola naša žiadosť v projekte od VÚC o vybudovanie športového outdoorového ihriska pri štadióne. Aj keď bola vysoká šanca grant získať, žiadosť o dotáciu nebola uzaná za kompletnú bez stanoviska mesta s umiestnením náčinia pri zimnom štadióne. 


Nevešiame hlavu a hľadáme nové zdroje, zapájame sa do výziev o granty a do rôznych projektov. Jedným z nich je aj Fond pre budúcnosť športu od Niké, kde sme pripravili krátke video. Toto by sme vám teraz radi predstavili. 

Zahlasovať zaň môžete priamo na stránke fondu nikefondsportu.sk

 

 

Pevne veríme, že situácia sa zlepší.

 


Text: PR Hokejové talenty o.z.

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie