Chápaním priorít a faktorov úspechu v rôznych situáciách dokážu tréneri vytvoriť prostredie, ktoré umožní hráčom efektívne riešiť rôzne útočné a obranné herné situácie a nie iba realizovať vopred určené úlohy. 
Metodika SZĽH

Hokejová republika v Liptovskom Mikuláši - Lukáš Pelč a Martin Cibák na tréningu

 

Hokejová republika v Liptovskom Mikuláši! 

 

Krásy tohto mesta vám Lukáš Pelč ukáže spolu s hokejovou legendou Martinom Cibákom a nezostanú len pri tom. Prezradia vám aj to, ako a prečo začať hrať hokej na Liptove. Prihláste svoje deti na hokej! Viac informácií o hokejovom nábore pre tých, ktorí pochádzajú z Liptovského Mikuláša a okolia, nájdete na webe www.hokejovetalent.sk a webe Hokejovej republiky ➡ https://bit.ly/hokejova-republika

 

Pozrite si tréning s malými hokejistami, rozhovor s Martinom Cibákom alebo pozvánku na nábor od Milana Sejnu:

 

O Hokejovej republike

Projekt Hokejová republika je určený na propagáciu ľadového hokeja medzi deťmi v regiónoch prostredníctvom pútavého video obsahu. SZĽH chce touto aktivitou spopularizovať hokej a priblížiť ho mládeži zrozumiteľnou a zábavnou formou, ktorá zároveň pomôže klubom s náborom detí a rodičom k odbúraniu stereotypov. V snahe zasiahnuť čo najviac detí v rámci celého Slovenska sme s projektom zavítali do dvoch desiatok miest naprieč krajinou, od Skalice až po Michalovce.

Hokejovú republiku vám prinášame aj vďaka našim partnerom Kaufland Slovenská republika, ŠKODA, Orange, BENU Lekáreň a BAUER Hockey Slovakia. Ďakujeme mestu Liptovský Mikuláš za spoluprácu. Hokejovou republikou vás sprevádza Lukáš Pelč. 

 

  

  

  

 
 


Foto: archív Hokejové talenty, SZĽH
Text: SZĽH

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie