Hlavným dôvodom pre nový prístup v rozvoji zručností je oveľa aktívnejšia úloha samotného hráča a tým aj lepšie výsledky v učení.
Metodika SZĽH

Hokejový víkend pre dievčatá - náborová akcia po celom Slovensku

27.09.2021 / Aktuality HT SZĽH

 

 

Dievčenský hokejový víkend je náborová akcia zameraná na dievčatá. Uskutoční sa v 17 mestách Slovenska počas víkendu vrátane piatka 15 - 17.10.2021. Slovensko sa týmto pripája k celosvetovej akcii IIHF.

Hokejový víkend pre dievčatá je zamerané na hráčky narodené v r. 2010 a neskôr. Dievčatá budú sprevádzať ich možno prvými korčuliarskymi krokmi skúsení tréneri a stretnú sa aj s hokejistkami a hokejistami.
Tím profesionálnych trénerov pripravil program plný aktivít a zábavy. Domov si odnesú okrem hokejového dresu podujatia aj tašku so spomienkovými predmetmi ako puk podujatia, nálepky, fľaša na vodu a náramok a pre tie, ktoré sa rozhodnú zapísať do klubu i základný hokejový set.

Zaregistrujte sa a zistite, kde sa nachádza najbližší klub, v ktorom sa bude podujatie organizovať. Najbližšie k Liptovskému Mikulášu je zrejme Poprad, Brezno, Banská Bystrica ale akcia bude aj v Žiline, Martine, Zvolene, Detve a v ďalších mestách Slovenska.  Vyplnením formulára nám pomôžete lepšie pripraviť podujatia v jednotlivých mestách. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuje dievcenskyhokej@szlh.sk

Registračný formulár nájde na webe SZĽH:  https://www.hockeyslovakia.sk/sk/hokejovy-vikend-pre-dievcata

 

Pozvánka na Hockey Slovakia.sk tu

Viac info na stránkach IIHF tu

 


Text: SZĽH 
Ilustračné foto a grafika: IIHF.com

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie