Dnes už nestačí mať napríklad „dobré ruky“, aby hráč mohol hrať v elitnej kategórii. Je potrebné byť zároveň vyzretým športovcom, rozumieť ofenzívnym aj defenzívnym aspektom hry a – čo je najdôležitejšie – mať schopnosť dokázať nájsť cestu ku krátkodobému a hlavne dlhodobému úspechu v športe.
Metodika SZĽH

Hráči Hokejových talentov U16 opäť nominovaní na tréningový kemp SZĽH

20.08.2021 / Aktuality HT SZĽH O klube HT

 

Uplynulý týždeň prebiehal Výcvikový tábor SZĽH v Humennom. V termíne18.-21.08.2021 sa zišlo Reprezentačné družstvo SR 16, aby sa spoločne pripravovalo pred novou sezónou. Aj tentoraz sa na nominačný list dostali dvaja hráči Hokejových talentov o.z., Alexander Sejna a ako náhradník Ján Zimáni. 

Pre nás ako pre klub je to výborná správa a znamenie, že pracujeme kvalitne s našimi hráčmi, ktorý sú Zväzom ľadového hokeja nominovaný na tieto sústredenia. 
Účastníci majú možnosť nabrať cenné skúsenosti medzi ďalšími kvalitnými hráčmi z iných klubov a konfrontovať sa s nimi. Tieto skúsenosti následne môžu priniesť späť aj svojim spoluhráčom. 

,,Je tu výborne. Väčšinou začíname rozcvičkou s tenisový loptami na tréning reflexov. Nasledujú expanderi a cvičenia zamerané na ,core'. Napríklad tak, že si dáme expander okolo pása a ten druhy nás ťahá do opačnej strany aby sme mali nejaký odpor. Potom mám dynamické cvičenia, ľad, kombinačné a hravé cvičenia. Po ľade máme cool down, masírovanie tenisovými loptičkami a mobilitu. Poobede hrávame zápasy, napríklad vo štvrtok sme hrali proti dorastu Michalovce s prehrou a dnes proti Košiciam, tiež dorast, sme vyhrali. Je nás tu dosť, takže sme rozdelení na dva tímy,'' približuje denný harmonogram Alexander. 

 

 

 

V máji 2021 sa taktiež konal podobný kemp s účasťou našich hráčov ale aj trénera a brankárov, pozrite tu

 


Text: PR Hokejové talenty o.z.
Foto: archív PR Hokejové talenty o.z.

 

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie