Hlavným dôvodom pre nový prístup v rozvoji zručností je oveľa aktívnejšia úloha samotného hráča a tým aj lepšie výsledky v učení.
Metodika SZĽH

Hráčka Hokejových talentov nominovaná na Regionálny turnaj dievčat v Považskej Bystrici

29.10.2021 / Aktuality HT SZĽH

 

Aktualizácia k 4.11.2021: Turnaj je presunutý na neurčito. 


Pred sezónou sme vás informovali o účasti našich hráčov U16 na tréningových sústredeniach SZĽH, ktoré sa konali priebežne na Slovensku.  Zväz sa tak isto snaží aj o rozvoj hokeja u dievčat. 
Nedávno sa Slovensko zapojilo do medzinárodného IIHF dievčenského hokejového víkendu 15.-17.10.2021, ktorý práve na Slovensku zaznamenal najväčší úspech spomedzi zapojených krajín.  na Slovensku sa zapojilo 17 miest. Prečítajte si viac v súhrnnej správe tu.   

 

 

Hráčka HT Tatiana Korčeková a trénerka z Liptovského MIkuláša Martina Staroňová boli nominované na Regionálny turnaj dievčat v Považskej Bystrici 12.-14. novembra 2021. Zúčastní sa ho zhruba 50 hráčok od západu po východ, aby mali možnosť zmerať si sily, niečo nové sa naučiť a spoločne trénovať.

,,Tieto sústredenia vnímame ako dôležitú súčasť príprav dievčat aj chlapcov. Majú vtedy príležitosť ukázať sa a zároveň zistiť, na čom musia popracovať,’’ povedal Milan Sejna, klubový inštruktor HT.   

Tánička na zápase zo soboty 23. októbra skórovala, čo bol pre ňu určite povzbudivý moment. ,,Som veľmi rada, že sa mi podarilo dostať sa na nominačnú listinu. Veľmi sa tam teším, lebo konečne budem hrať zápasy s babami, čo je iné, ako keď hrávam s chalanmi. Teším sa hlavne na baby s ktorými sa už poznám, len sa nevídame často lebo sú z iného mesta. Takže sa stretávame väčšinou iba na takýchto akciách. Nálada tam je vždy super, veľa sa zasmejeme a mame bombové zážitky.’’

 

 


Foto a text: PR Hokejové talenty 

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie