Dnes už nestačí mať napríklad „dobré ruky“, aby hráč mohol hrať v elitnej kategórii. Je potrebné byť zároveň vyzretým športovcom, rozumieť ofenzívnym aj defenzívnym aspektom hry a – čo je najdôležitejšie – mať schopnosť dokázať nájsť cestu ku krátkodobému a hlavne dlhodobému úspechu v športe.
Metodika SZĽH

Letné tréningové sústredenie pre 3 a 4HP je za nami. Čo všetko zažili?

08.08.2021 / Aktuality HT O klube HT

 

Prvé tohtoročné letné tréningové sústredenie je za nami. Mladí hráči z 3 a 4HP si užili týždeň plný športu. Dôraz bol kladený na prípravu na ľade ale aj zdravú výživu so Soup’s on a pestrý program. Okrem tréningov v telocvični sa chalani zúčastnili tréningu aj aikida, ktorých ich veľmi bavil. Tréneri boli Milan Matula a Martin Guráň, ktorí sa venujú deťom dlhé roky. 

,,Po letnej prestávke sme to vnímali ako také naštartovanie sa pred sezónou,’’ vraví hlavý tréner 3 a 4 HP Rudolf Záruba, ,,deťom sa na ľade páčilo a videli sme ,,hlad'' po ľade. Bavilo ich to a to je hlavné.’’ 

,,Okrem športovej prípravy sme deťom chceli ukázať aj pestrosť stravy. Každý deň mali obed a snack pripravený tak, tak, aby vyhovovali potrebám mladých hráčov a bol pripravený z kvalitných surovín,’’ dopĺňa Silvia Čerstvík, predsedkyňa Hokejové talenty o.z. ,,Snahu o predstavenie dostupnej, zdravej vyživy pre športovcov zavádzame postupne vo všetkých kategóriách, nakoľko je to dôležitá súčasť prípravy športovcov. Týmto by sme chceli poďakovať Soup’s on za skvelý prístup a Martinovi Čupkovi za konzultácie.’’

Na záver pri priateľskom zápase medzi sebou si prišiel s nimi zakorčulovať a podporiť ich aj jeden z našich zakladateľov, Martin Cibák.

Celú fotogalériu nájdete aj na našom facebooku: 

 

 

 

 

 

 


Text: vedenie Hokejové talenty o.z.
Foto: PR Hokejové talenty

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie