V mnohom sme tvory, ktoré žijú podľa svojich návykov, a tieto návyky vytvára prostredie, v ktorom žijeme. V dobrom aj v zlom.
Metodika SZĽH

Marek Uram: cvičiť sa dá kdekoľvek, stačí sa odhodlať (video)

17.02.2021 / Aktuality HT Tréneri HT Poradňa

Tréneri Hokejových talentov idú príkladom.

,,Trénovať a hrať hokej sú úplne rozličné veci,’’ vraví úpešný reprezentant z MS 2002 a tréner Hokejových talentov, Marek Uram. V dnešnej dobe sa deti musia prinútiť športovať, na výber majú veľa možností...
Ideálna je hra vonku ,,na ulici’’ a akýkoľvek šport. Všestrannosť je veľmi prínosná a to hlavne pre deti vo veku do 10 rokov.

Zároveň zdôrazňuje, že potrebujeme pomoc práve rodičov aby deti trénovali aj mimo tréningových procestov.

Syn, tiež Marek, však nejde v otcových šľapajach. Aj keď nehrá hokej dohodli sa, že športovať bude a pravidelne cvičia aj spolu. Obidvaja trávia najradšej čas športovaním vonku, no nie vždy to situácia dovolí.  Preto súhlasili s prípravou tohto videa ktoré má poskytnúť inšpiráciu pre deti a rodičov, ako sa dá cvičiť doma spoločne. 

 

Marek Uram
Bydlisko: Liptovský Mikuláš, Slovensko
Úloha v Hokejových talentoch: asistent trénera kadetov a tréner 3HT, 4HT

 


Zdieľajte vaše zážitky, označte @hokejovetalenty a #hokejovetalenty na sociálnych sieťach. Ak hľadáte inšpiráciu čo všetko sa dá v prírode robiť alebo kam sa dá na Liptove zájsť, pozrite aj náš ebook na bit.ly/podmenato.

 


Text a foto: PR Hokejové talenty

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie