Z dôvodu unikátnych pohybových charakteristík a zvyšujúcich sa požiadaviek na výkon v športovom odvetví sa tréning mimo ľadu čoraz väčšmi zameriava na konkrétny šport s cieľom vyhovieť viacerým potrebám športovej špecializácie a zabezpečuje, že sú adaptačné procesy v súlade s nárokmi individuálneho herného výkonu počas zápasu.
Metodika SZĽH

Ocenili sme najlepších a predstavili nové logo

 

Našim hráčom sme ako prvým dnes predstavili nové logo, ktoré nás bude sprevádzať postupne od novej súťažnej sezóny. Ešte pred tým sme však ocenili tých najlepších v sezóne 2021/2022. 

Po veľmi dlhom čase sme sa stretli spoločne ako jeden tím a klub. 

 

   

 

Ocenili sme najlepších

 • 1 HP je naša najmladšia kategória, kde si všetci zaslúžia pochvalu za chuť k športu a k hokeju
 • 2 HP - pochvala našim prípravkárom za bojovnosť pri prvých zápasoch 
 • 3 HP - naša najmladšia prípravka, ktorá už hrá aj zväzové turnaje si zaslúži chválu
 • 4 HP - chlapci a dievčatá, ktorí sa učili samostatnosti pri prechode ku žiakom si taktiež zaslúži pochvalu 
 • 5 HT - kategória, kde si prvý rok vyskúšali hru na celé ihrisko. Hráči si spomedzi seba vybrali najlepších: Kalousek Stanislav, Maduda Alex, Herceg Oliver
 • 6 HT - druhá kategória mladších žiakov, boli zabehnutejší v hre na celé ihrisko Tu si tiež hráči medzi sebou vybrali najlepších hráčov: Kruppa Richard, Palaj Lukáš, Jančuška Tomáš
 • 7 HT - prvá kategória starších žiakov, vyskúšali si už veľký hokej s hrou do tela. Od tejto kategórie starších žiakov vyberali najlepších hráčov tréneri: Korbáš Tobias, Jozefček Martin, Kriška Eric
 • 8 HT - naši ôsmaci, najstaršia kategória u žiakov. Ocenení hráči sú Sukeľ Adam, Jaško Oliver, Jusko Richard
 • Kadeti - táto kategória bola prestupnou stanicou do kategórie dorastu, získala ocenenie za  1. miesto v nadstavbovej časti. Ocenení hráči sú: Korbáš Oliver, Sejna Alex, Nemec Adam
 • Dorast - naša najúspešnejšia kategória, splnila vytúžený ciel - postup do vyššej ligy, Extraligy dorastu. Najlepší hráči boli vyhlásený po dohode s trénermi a podľa štatistík SZĽH.
  • Druhý najproduktívnejší hráč 1.ligy dorast => Kubáň Ronald
  • Najlepší hráč v Plus/Mínus bodoch => Droppa Samuel
  • Najlepšia percentuálna uspešnosť medzi brankármi 1.lige dorastu => Stano Marek

Všetci menovaní dostali poukážku v hodnote 50€ na nákup u nášho partnera Elbe. Ešte raz nám dovoľte srdečne pogratulovať oceneným hráčom a poďakovať im za ich výkon. 

 

Predstavili sme nové logo a názov

Hokejové talenty už 8 rokov pracujú na budovaní zázemia a výchove mladých hokejistov v Liptovskom Mikuláši. Od novej sezóny pokračujeme v novom šate ako Liptovskí draci.

Nové logo nás bude spájať a nesie sa nielen príbehom ale aj históriou nášho regiónu. V Tatrách vzniklo veľa dračích povestí. Zrejme k tomu prispel nález kostí jaskynného medveďa, ktoré boli považované za dračie. Drak je symbol! Od dávna vo večných snehoch a ľadoch Tatier strážil DRAK poklady. Tak hovorí legenda.

A našimi pokladmi v Hokejových talentoch ste vy, naše deti a naša mládež. A vás chceme strážiť. Spolu a aj v symbole draka.  

 

Vo videu je odprezentovaná každá kategória Hokejových talentov počas uplynulej sezóny. 

 

 

   

 


 

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie