Deti sa učia lepšie vtedy, keď sú viac vtiahnuté do hry, preto je niekedy lepšie nechať ich len hrať sa.
Metodika SZĽH

Odveta dorastu s Popradom v JL Aréne

01.06.2021 / Aktuality HT Zápasy a turnaje

 

V Liptovskom MIkuláši máme možnosť celoročnej ľadovej plochy. To nám dáva príležitosť hostiť priateľské zápasy, ktoré hráčom prospievajú z každej stránky. Po týždni sme sa tak znova stretli naši dorastenci s Popradom. 
 

  Zápas

  Dorast HT MHK 32 LM – HK Poprad

  Dátum   28.5.2021
  Miesto   LM – JL aréna
  Výsledok   4 : 5 (1:0, 0:4 a 3:1)
  Tréneri   L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

 

V odvetnom zápase sme my aj súper nastúpili v mierne pozmenenom zložení. Aj my aj súper sme skúšali niekoľkých nových hráčov.

My sme od hráčov vyžadovali hlavne veľa korčuľovania po celej ploche, čo sme v 1. vyrovnanej tretine dobre plnili a ujali sme sa vedenia. Súper v druhej tretine zvýšil obrátky a my sme naopak trošku zvoľnili tempo. Menej dôsledne sme bránili, urobili sme chyby a súper strelil v priebehu 10 minút 4 góly.

 

 

 

Do tretej tretiny sme burcovali chalanov k aktivite a aj sme dokázali súpera zatlačiť a vytvárať si šance. Dostali sme síce 5. gól ale potom sme mohutne doťahovali. Znížili sme na 4:5 a snažili sa vyrovnať v hre bez brankára, čo sa nám už ale nepodarilo.

Celkovo sme odohrali dobrý zápas, a hráči sa presvedčili, že hrať treba celých 60 minút. Dobrý súper, ktorým Poprad určite bol, dokáže naše mierne poľavenie využiť vo svoj prospech.
Čo nás potešilo je, že sme zas dokázali kondične predčiť súpera v poslednej tretine a že sme sa nepoložili pri nepriaznivom vývoji zápasu. 

 

 

 

 

 

Ďalší výber fotiek nájdete na našom facebooku (rodičia a hráči, pýtajte si u trénera odkaz na všetky fotky). 


Text: PR Hokejové talenty / tréneri
Foto: PR Hokejové talenty 

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie