Z dôvodu unikátnych pohybových charakteristík a zvyšujúcich sa požiadaviek na výkon v športovom odvetví sa tréning mimo ľadu čoraz väčšmi zameriava na konkrétny šport s cieľom vyhovieť viacerým potrebám športovej špecializácie a zabezpečuje, že sú adaptačné procesy v súlade s nárokmi individuálneho herného výkonu počas zápasu.
Metodika SZĽH

Poďme na to, Hokejové talenty! Ebook (nie len) pre rodičov o športovaní v tomto období

19.01.2021 / Aktuality HT HT pomáhajú Poradňa

Vážený mladý športovec, športový fanúšik, rodič, priateľ hokeja,

za jednu z najdôležitejších vecí v tomto období považujeme ísť von.
Zmena prostredia a čerstvý vzduch pomôžu získať nadhľad, ktorý v dnešnej dobe potrebujeme.  

V dnešnej dobe je ale náročné skĺbiť poctivú prípravu kolektívneho športu, trénovať a v neposlednom rade zabaviť sa (a zabaviť deti). Vnímame spätnú väzbu od vás a aj to, čo sami vidíme.

Preto sme sa v Hokejový talentoch rozhodli pripraviť tento ebook.

Je to akýsi návod, inšpirácia, ktorá ukazuje možnosti športovania v našej krásnej prírode, vonku. Zároveň je to prospešné pre cibrenie si hokejových zručností. 

Tento dokument obsahuje niekoľko častí, napríklad aktivity doplnené o inšpiračné výzvy, hry. Nasledujú cvičenia s hokejkou a v závere spomíname lokality, kde všade sa dá na Liptove vyraziť.

Netreba zabúdať, že sa jedná len o inšpiráciu. Kladieme dôraz na hru a zabavenie sa. Rôznych cvičení existuje nespočetné množstvo. Preto ak ste natrafili na niečo, čo si myslíte, že bude zaujímavé doplniť, poteší nás keď nás kontaktujete na pr@hokejovetalenty.sk.

Pevne veríme, že sa vám tento ebook bude páčiť, nájdete v ňom inšpiráciu a motivuje  vás pri ceste do prírody. 

Prajeme Vám príjemné objavovanie, 

Tím Hokejových talentov

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie