Prípravné zápasy

Prehľad prípravných zápasov hráčov z klubu

HT MHK 32 LM, o.z.  na sezónu 2019/2020

 

            Napriek tomu, že leto je v plnom prúde, nová hokejová sezóna 2019/2020 nám  už klope na dvere. Jej ďalšou časťou po drine na suchu, ktorá sa realizovala  v mesiacoch máj a jún 2019, prichádza na rad ďalšie  predsúťažné obdobie, v ktorom absolvujú naši hráči z klubu HT MHK 32 LM od 5. ročníka až po Kadetov sériu dohodnutých prípravných zápasov s vybratými súpermi.

            V priloženom prehľade by sme Vám chceli upresniť rozpisy prípravných zápasov po jednotlivých kategóriách, ktoré sú už potvrdené od súperov:

 

KADETI (hráči narodení od 1.1.2004 do 31.8.2005)

L. Mikuláš - MHC Martin              (Streda             07.08.2019      o 15:15 hod.)

HK Poprad – L. Mikuláš                (Piatok           09.08.2019      o 17:00 hod.)

L. Mikuláš – HK S. N. Ves              (Pondelok      12.08.2019      o 12:30 hod.)

L. Mikuláš – MHK Ružomberok   (Streda           14.08.2019      o 12:30 hod.)

HK S. N. Ves – L. Mikuláš              (Utorok          20.08.2019      o ??:00 hod.)

MHK Ružomberok  - L. Mikuláš  (Streda           21.08.2019      o 17:00 hod.)

L. Mikuláš - HK Poprad                 (Piatok           30.08.2019      o 15:00 hod.)

MHC Martin - L. Mikuláš              (niekedy v termíne od 2.9. -  7.9.2019)

 

STARŠÍ ŽIACI = 8.  ročník (hráči narodení od 1.9.2005 do 31.8.2006)

MsHKM Žilina – L. Mikuláš          (Streda,           14.08.2019      o 13:30 hod.)

L. Mikuláš – HK Brezno                 (Utorok          20.08.2019      o 12:30 hod.)

MHK Ružomberok – L. Mikuláš   (Piatok           23.08.2019      o 12:00 hod.)

L. Mikuláš – MsHKM Žilina          (Utorok,          27.08.2019      o 12:30 hod)

L. Mikuláš – HK Brezno                 (Štvrtok         29.08.2019      o 12:30 hod.)

L. Mikuláš - MHK Ružomberok    (Sobota          07.09.2019      o 09:00 hod.)

 

STARŠÍ ŽIACI = 7.  ročník (hráči narodení od 1.9.2006 do 31.8.2007)

MsHKM Žilina – L. Mikuláš          (Streda,           14.08.2019      o 16:00 hod.)

L. Mikuláš – HK Brezno                 (Utorok          20.08.2019      o 14:30 hod.)

MHK D. Kubín – L. Mikuláš          (Piatok           23.08.2019      o ??:00 hod.)

L. Mikuláš – MsHKM Žilina          (Utorok,          27.08.2019      o 14:30 hod)

L. Mikuláš – HK Brezno                 (Štvrtok         29.08.2019      o 14:30 hod.)

L. Mikuláš - MHK D. Kubín          (Sobota          07.09.2019      o 11:15 hod.)

 

MLADŠÍ ŽIACI = 6.  ročník (hráči narodení od 1.9.2007 do 31.8.2008)

HK Poprad – L. Mikuláš                (Streda,           07.08.2019      o 16:00 hod.)

L. Mikuláš – HK Poprad                (Štvrtok         15.08.2019      o 12:30 hod.)

MsHKM Žilina – L. Mikuláš          (Štvrtok         22.08.2019      o 13:30 hod.)

Turnaj v Ružomberku                    (od 30.8. do 1.9.2019.)

L. Mikuláš – MsHKM Žilina          (asi 7.9.2019)

 

MLADŠÍ ŽIACI = 5.  ročník (hráči narodení od 1.9.2008 do 31.8.2009)

HK Poprad – L. Mikuláš                (Streda,           07.08.2019      o 18:00 hod.)

L. Mikuláš – HK Poprad                (Štvrtok         15.08.2019      o 14:30 hod.)

MsHKM Žilina – L. Mikuláš          (Štvrtok         22.08.2019      o 16:15 hod.)

L. Mikuláš – MHK Ružomberok   (asi Štvrtok      29.08.2019   o ??:?? hod.)

L. Mikuláš – MsHKM Žilina          (asi 7.9.2019)

 

PRÍPRAVKA – 4. HP (hráči narodení od 1.9.2009 do 31.12.2010)

ich turnaje začnú až najskôr v Septembri 2019 po rozlosovaní na SZĽH a upresnení termínov

 

PRÍPRAVKA – 3. HP (hráči narodení od 1.9.2010 do 31.12.2011)

ich turnaje začnú až najskôr v Septembri 2019 po rozlosovaní na SZĽH  a upresnení termínov

 

 

 

 

 

Partneri