Chápaním priorít a faktorov úspechu v rôznych situáciách dokážu tréneri vytvoriť prostredie, ktoré umožní hráčom efektívne riešiť rôzne útočné a obranné herné situácie a nie iba realizovať vopred určené úlohy. 
Metodika SZĽH

Prípravné zápasy 32. týždeň - hrali sme prevažne vonku

 

Starší žiaci odohrali prípravné zápasy v sobotu v Žiline.

 

  

 

 

9 HT

Vlci - Draci 3:4
Aj napriek tomu, že sme mali počas celého stretnutia hernú prevahu, tak nám zápas ukázal určité nedostatky. Na tých musíme a budeme aj ďalej tvrdo pracovať.
 

8 HT

Vlci - Draci 5:7
Pre chalanov to bol prvý prípravný zápas v ktorom veľmi prekvapili svojou energiou, nasadením a chuťou hrať. Veríme, že na tieto pozitívne veci nadviažeme v ďalšom tréningovom procese.
 

7 HT

Vlci - Draci 5:6
Po tuhom boji 5:6. Pre mňa a kolegu (trénera Čontofalskeho) ako trénerov iných kategórií, bol zážitok sledovať s akou chuťou hrali zápasy mladší žiaci. Bolo vidieť čoraz vzácnejší zápal pre hru, emócie aj taktikou nezviazanú kreativitu a tvorivosť. Hráči velmi inteligentne reagovali na komunikáciu v rámci coachingu, čo je veľký príslub do budúcna, a záväzok pre trénerov s nimi poctivo robiť.

 

   

 
 

6 HT

Vlci - Draci 6:15
Po výbornom výkone stav 6:15. Pre mňa a kolegu (trénera Čontofalskeho) ako trénerov iných kategórií, bol zážitok sledovať s akou chuťou hrali zápasy mladší žiaci. Bolo vidieť čoraz vzácnejší zápal pre hru, emócie aj taktikou nezviazanú kreativitu a tvorivosť. Hráči velmi inteligentne reagovali na komunikáciu v rámci coachingu, čo je veľký príslub do budúcna, a záväzok pre trénerov s nimi poctivo robiť.

 

 

 

  
 

5 HT

Medvede - Draci
Za zápasom sme vycestovali do Dolného Kubína. Pre niektorých hráčov to bol prvý ,,ozajstný'' zápas v živote, ktorý odohrali na celé ihrisko. Ukázalo sa nám, na čom musíme s chalanmi intenzívnejšie popracovať, aby sme boli lepší tím. Ako trénerom sa nám veľmi páčila ich disciplína počas celého zápasu. Čo striedanie, to sa snažili zlepšovať a plniť pokyny trénerov.

 


Text: Draci LM, tréneri 
Foto: rodičia, tréneri
 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie