Počas etapy športovej predprípravy by sa zápasy mali vnímať skôr z pohľadu podpory rozvoja každého jednotlivca, pričom výsledok tímu má menšiu dôležitosť.
Metodika SZĽH

Prípravné zápasy 33. týždeň - pokračujeme so zápalom

 

Juniori

Draci LM x Barani BB 2:5
Piatok 19.8.2022 - Po stredajšej výhre na ľade extraligových Michaloviec (3:4 po sn), sme v plnej príprave narazili na ďalšieho veľmi kvalitného extraligového súpera s ktorým sme dokázali držať krok v korčuliarskych aj technických zručnostiach, hlavne naše prvé 3 päťky, len tá štvrtá formácia mala problémy v obranných činnostiach, kde často chybovala a z ktorých súper dokázal pri tlaku tri krát skórovať. Celkovo sme ale boli s výkonom väčšiny hráčov spokojní a tento zápas mal naozaj veľmi slušnú úroveň. Ale to je súčasť a účel prípravy, aby sme otestovali kvality a schopnosti jednotlivých hráčov. Takže prehra so silným súperom nie je vôbec podstatná, ale len porovnanie s kvalitnými súpermi ukáže, aké budeme mať družstvo do sezóny, v ktorej chceme mať tie najvyššie ciele.

 

 

7 HT
DK - LM 3:11 (utorok)
V zápase sme podali kolektívnejší výkon ako súper a to rozhodlo v náš prospech.


LM - ZV 13:3 (streda)
Chalani hrali s chuťou, góly sme dali po pekných akciách, niekoľko šancí sme ešte nepremenili. Napriek tomu, že sme boli jedenásti sme dokázali udržať vysoké tempo zápasu. 
 

6 HT
LM - ZV 7:8

Do poslednej chvíle sme bojovali o lepší výsledok. Súper nás trestal hlavne z brejkov, na druhej strane sme veľa šancí nepremenili a nastrelili sme aj niekoľko tyčiek. Chalani však hrali so srdiečkom a veľkým zápalom. Takéto zapasy, kde si musia siahnuť na svoje dno, ich posúvajú ďalej.

 


Text: tréneri

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie