Počas etapy športovej predprípravy by sa zápasy mali vnímať skôr z pohľadu podpory rozvoja každého jednotlivca, pričom výsledok tímu má menšiu dôležitosť.
Metodika SZĽH

Prípravné zápasy 35. týždeň (aktualizujeme)

 

Juniori 

Priateľský turnaj juniorov sa koná v dátumoch 2.9.-3.9.2022. S extraligovými družstvami budeme hrať na 3 päťky tak, ako budeme hrať v súťaži. Úvodný zápas sme odohrali na Titanke proti Dukle Trenčín vyrovnane 4:4.

 

Dorast

Dorast sa tento týždeň zúčastnil medzinárodného turnaja European Hockey Games. Vyhodnotenie a pohľad trénerov si prečítate tu

 

 

9HT 

Prešov - LM 5:3 
Bol to vyrovnaný zápas. Súper využil svoje gólové šance. My aj napriek tomu, že sme prestrielali súpera, a sme si vytvorili si množstvo šancí, nepremenili sme. Asi by nám bolo treba futbalovú bránu, aby to tam padlo viackrát. 

 

 

8HT

Draci LM : HC Košice 0:2, 0:4
Daci LM : MHA Martin 3:2, 2:4
Vienna Capitals : Draci LM 1:3, 2:4
HK Levice : Draci LM 5:6 psn

Tím ôsmakov sa zúčastnil kvalitne obsadeného medzinárodného turnaja v Leviciach. Hráči odohrali duely s najsilnejšími tímami regiónov svojej vekovej kategórie (HC Košice, MHA Martin, Wienna Capitals).
Výkony tímu postupne rástli a tím sa rozlúčil s turnajom výhrou nad domácimi HK Levice a obsadil konečné 7. miesto.
,,Prišli sme sem po tažké zápasy a súperov s ktorými sa bežne nestretneme. Mali sme mimoriadne náročnú skupinu. Prvý deň nebol podľa predstáv, no v druhý deň si to chalani na férovku rozdali so staršim tímom z Rakúska a bili sme sa o postup do posledných minút. Bolo dôležité turnaj zakončiť výhrou, čo sa nám podarilo proti domácim,'' povedal na margo turnaja hlavný tréner 8HT, Marek Kohút.

Prešov - LM 3:8 
V zápase sme dominovali vo všetkých činnostiach a výsledok je zaslúžený. 
 

7HT

Draci LM - Barani BB 14:3
Siedmaci Draci LM odohrali prípravný zápas s Baranmi BB. V zápase hrali chlapci s chuťou, góly sme dali po pekných akciách a presadili sa všetky 3 formácie. Keď si súper vypracoval šance, tak sme sa mohli spoľahnúť na brankárov, ktorí pochytali aj gólové šance. 

 

6HT

Draci LM - Barani BB 11:9 (v LM)

Barani BB - Draci LM 6:5
1.9.2022 sa šiestaci v Banskej Bystrici pokúšali zopakovať výsledok z víkendu. Zápas bol, ako zvyčajne, vyrovnaný. Hralo sa v dobrom tempe, čo nás preverilo po kondičnej stránke. Chalani zvládli odkorčulovať zápas aj v nie úplne kompletnom počte. Napriek tomu však súper dokázal byť efektívnejší pred našou bránou, čo nakoniec aj rozhodlo.

 

 

5HT

Zvolen - Draci LM 7:5 a druhý 4:8
Nitra neprišla, čo znamenalo, že sme hrali dvojzápas so Zvolenom.
Prvý zápas sme hrali v podstate rovno z busu bez rozcvičky na suchu aj na ľade. Začali sme bez korčuľovania, báli sme sa a zaslúžene sme zápas prehrali.
Druhý zápas sme mali toho istého súpera, ten istý ľad, ten istý deň len o 15 min neskôr. Nastúpili sme ako iný tím. Chalani sa poučili z chýb a po druhej tretine sme vyhrávali o triedu. Druhý zápas sme vyhrali a boli sme na chalanov hrdí, že hrali hokej na ktorí sa dalo pozrieť. 

Draci LM - Rysy SNV
Bol to vyrovnaný zápas v ktorom spišiaci boli lepší kombinačne. Aj my sme ukázali pár pekných akcií, kde nám chýbal väčší dôraz v zakončení. Aj vďaka nedôrazu a únave z predošlého dvojzápasu  sa nám nepodarilo v závere vyrovnať. 

 

4HP

31.8.2022 sa štvrtáci popasovali so svojimi rovesníkmi v Poprade, medzi ktorými sme ale vôbec neboli stratení. V posledný augustový deň sa zúčastnili Hokejového turnaja o tatranský pohár mládeže spolu s Košicami a popradským tímom.
Veľa zápasov v time bielych sme prehrali len o jediný gól, boli sme blízko cennej medaile. V tíme modrých v bránke nastúpil tretiak, ktorí sa hrdinsky držal. Zamakáme na tréningoch a veríme že úspech sa pomaličky dostaví. Chlapcov treba pochváliť za bojovné výkony. 
Náš tím bielych skončil na 4. a tím modrých na 6. mieste.

Draci LM - Rysy SNV / 3.9.2022
Premiéra v nových dresoch nám vyšla na výbornú. V oboch zápasoch sme boli jednoznačne lepší vo všetkých činnostiach.  Páčil sa mi tímový výkon, kde sme ukázali bojovnosť a túžbu po víťazstve

 

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie