Z dôvodu unikátnych pohybových charakteristík a zvyšujúcich sa požiadaviek na výkon v športovom odvetví sa tréning mimo ľadu čoraz väčšmi zameriava na konkrétny šport s cieľom vyhovieť viacerým potrebám športovej špecializácie a zabezpečuje, že sú adaptačné procesy v súlade s nárokmi individuálneho herného výkonu počas zápasu.
Metodika SZĽH

S komunikáciou a marketingom nám pomáha nová agentúra

20.01.2021 / Aktuality HT O klube HT

Pre Hokejové talenty začala koncom minulého roka pracovať nová agentúra Funsport, ktorá sa špecializuje na marketing a komunikáciu.

Firma Funsport je rodinná firma, v ktorej pôsobia matka s dcérou, Lucia a Petra Jurečkové. Od roku 1994, kedy sa dajú datovať prvopočiatky firmy, majú blízko k športovým aktivitám a to práve na Liptove. Od roku 2003 sa hýbu prevažne v eventovom businesse. Spolupracovali napríklad pri prípravách Liptovfestu, festivalu Za 7 horami a ďalších regionálnych projektoch.

Pre Hokejové talenty majú na starosti napríklad prácu na sociálnych sieťach. Zároveň vznikol nový blog, ktorý je postupne napĺňaný fotkami a aktuálnymi informáciami. Tiež sme začali pravidelne rozposielať aj newsletter.

,,Jeden z cieľov Hokejových talentov je zlepšenie komunikácie. A to ako v našej organizácii tak aj pre širokú verejnosť. Sme preto radi, že sa nám podarilo nadviazať spoluprácu práve s firmou Funsport,''
povedala predsedkyňa o.z. Hokejové talenty Silvia Čerstvik.


Text: PR Hokejové talenty
Foto: archív firmy Funsport

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie