Podpora autonómie (čiže samostatnosti) detí, ako aj vytvorenie dostatku príležitostí na voľnú, ale aj riadenú hru pri športovaní sú dôležité pre rozvoj motivácie a zdravého prístupu k športu vo všeobecnosti.
Metodika SZĽH

Staň sa rozhodcom - podpor hokejovú komunitu na Liptove

21.06.2021 / Aktuality HT O klube HT

 

 

 

Máš záujem byť členom veľkej hokejovej rodiny na Slovensku? Chceš byť aktívnou súčasťou najrýchlejšej kolektívnej hry na svete?

Žiadna hra nezačne bez rozhodcu. 

Stredoslovenský zväz ľadového hokeja pripravuje v nasledujúcom období nábor rozhodcov a následne „Seminár rozhodcov“, ktorý bude určený aj všetkým záujemcom, ktorí by radi svoju ďalšiu športovú kariéru chceli spojiť s rozhodovaním ľadového hokeja a dosiahnuť tak v budúcnosti niečo podobné, ako naši najlepší arbitri (rozhodujú na ZOH, na MS stretnutia elitnej kategórie a na ďalších svetových turnajoch IIHF nižších kategórií, v sezóne takmer dvadsať slovenských rozhodcov – pozn.).

 

Pravidelné edukovanie arbitrov ako športových odborníkov prispieva k zvýšeniu kvality samotnej hry. Osveta je dôležitá. 


Pred začiatkom hokejovej sezóny je možné absolvovať vzdelávací seminár, ktorý priblíži všetky potrebné informácie a pravidlá. Je vedený lektormi s dlhoročnými skúsenosťami a praxou nie len na Slovensku ale aj podujatí po celom svete.

Najbližší seminár sa bude konať koncom leta 2021. Záujemci kontaktujte:

0905 223 547  - Ľuboš Jakubec
Predseda komusie rozhodcov SsZĽH (Stredoslovenský zväz ľadového hokeja) 
 

 

 

 

 


Text: PR Hokejové talenty, www.sszlh.sk
Foto: Archív Hokejových talentov 

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie