Dnes už nestačí mať napríklad „dobré ruky“, aby hráč mohol hrať v elitnej kategórii. Je potrebné byť zároveň vyzretým športovcom, rozumieť ofenzívnym aj defenzívnym aspektom hry a – čo je najdôležitejšie – mať schopnosť dokázať nájsť cestu ku krátkodobému a hlavne dlhodobému úspechu v športe.
Metodika SZĽH

Víkendový turnaj kadetov Hokejové talenty - Partizánske - Dolný Kubín - zhodnotenie trénera

22.08.2021 / Aktuality HT Zápasy a turnaje

 

V auguste prípravný turnaj odohrali aj kadeti. Hokejové talenty, Partizánske a Dolný Kubín si spoločne zmerali sily v Titan Arene v Liptovskom Mikuláši. Prinášame vám stručnú analýzu tohto turnaja slovami trénera. 

Našim cieľom v oboch zápasoch bolo zrýchliť tempo a hrať s dobrou intenzitou. Osobitne sme zdôraznili defenzívnu stránku hry. Tá bola podmienená hrou ako tím. Chceli sme vytvoriť útok prostredníctvom obrany vo všetkých troch zónach ľadu.

Podľa nášho názoru sme v našich cieľoch v oboch zápasoch z väčšej časti uspeli.
Chlapci hrali s dobrou energiou a predviedli dva pomerne silné výkony, čím ukázali tímové zlepšenie. Teraz nás čaka zhodnotenie. Snažíme sa proti ťažším súperom posunúť našu prípravu a výkon na ďalšiu úroveň.

Máme ešte veľa práce pred sebou, ale zatiaľ to vyzerá sľubne a získať niekoľko víťazstiev je vždy pozitívne pre budovanie dôvery v tíme.

 

 

 

 


Text: PR Hokejové talenty o.z. / tréneri
Foto: PR Hokejové talenty o.z.

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie