Dnes už nestačí mať napríklad „dobré ruky“, aby hráč mohol hrať v elitnej kategórii. Je potrebné byť zároveň vyzretým športovcom, rozumieť ofenzívnym aj defenzívnym aspektom hry a – čo je najdôležitejšie – mať schopnosť dokázať nájsť cestu ku krátkodobému a hlavne dlhodobému úspechu v športe.
Metodika SZĽH

Zápas dorastu: HT MHK 32 LM – HK Spišská Nová Ves

09.08.2021 / Aktuality HT Zápasy a turnaje

 

V Hokejových talentoch začíname hrávať prvé prípravné zápasy. Jeden z takých bol dňa 6.8.2021 v Titan aréne, kedy sme si zahrali s HK Spišská Nová Ves. 

 

  Zápas

  Dorast HT MHK 32 LM – HK Spišská Nová Ves

  Dátum   6. 8. 2021
  Miesto   LM – Titan Aréna
  Výsledok   9 : 1 (2:0, 2:1 a 5:0)
  Tréneri   L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

 

 

 

Na začiatku predsúťažného obdobia sme privítali SNV. Nastúpili sme s niekoľkými novými hráčmi, ktorých sme skúšali a nielen oni ale aj všetci ostatní hrali v 1. tretine celoplošný aktívny korčuliarsky hokej. Preto sme dokázali dostať súpera pod tlak a strelili sme aj 2 góly a súperovi sme dovolili ohroziť našu bránku len minimálne.

Začiatok druhej tretiny nám ale nevyšiel, dali sme síce 3. gól, ale súper rýchlo znížil na 3:1 a mal aj ďalšie šance. Od polovice tejto časti ale naši chalani po vyburcovaní podstatne pridali a boli sme zas lepším mužstvom a pridali sme aj 4. gól. 

V poslednej časti to už bola naša exhibícia, chalani veľmi dobre korčuľovali a kombinovali a súpera rozstrieľali. Veríme, že chalani budú aj naďalej pokračovať v dobrom tréningovom úsilí a potom budú prichádzať aj takéto dobré kolektívne výkony a výsledky postupne aj ďalej.

Celú fotogalériu nájdete na našom facebooku, odkaz priamo tu

 

 

 


Text: PR Hokejové talenty / tréneri
Foto: PR Hokejové talenty 

 

 

 

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie