V mnohom sme tvory, ktoré žijú podľa svojich návykov, a tieto návyky vytvára prostredie, v ktorom žijeme. V dobrom aj v zlom.
Metodika SZĽH

Zápas dorastu: HT MHK 32 LM – Penguins Prešov

06.09.2021 / Aktuality HT Zápasy a turnaje

 

V generálke na súťaž sme narazili na snaživého súpera, ktorý ale ťahal proti nám za kratší koniec. Od úvodu sme dokázali súpera našou aktívnou hrou súpera zatlačiť do jeho pásma a vytvárali sme si šance s ktorých dve sme dokázali premeniť v prvej tretine, pričom súper sa dostal do našej tretiny len sporadicky.

Na začiatku druhej tretiny sme trošku poľavili a súper sa dostal do niekoľkých prečíslení, ale efektíny sme v  zakončení boli my a v polovici zápasu sme v krátkom slede strelili 3 góly a súper bol na kolenách, hoci strelil čestný gól.
V záverečnej tretine sme už neboli taký dôrazný v osobných súbojoch a hra bola pomerne vyrovnaná, pričom sme v závere ešte navýšili svoj náskok.
 

Zápas

 Dorast HT MHK 32 LM – Pinguins Prešov

Dátum

 31. 8. 2021

Miesto

 Prešov

Výsledok

 1 : 9 (0:2, 1:5 a 0:2)

Tréneri

 L. Karaffa, M. Uram a V. Bella


Celkovo môžeme byť s predsúťažným obdobím aj prístupom chalanov k tréningovému procesu spokojní a veríme že tie pozitívne signály aj dočasné výsledky napredovania väčšiny hráčov dokážeme realizovať aj v súťažných zápasoch, ktoré nás od budúceho týždňa čakajú.

 

 

 


Text: PR Hokejové talenty / tréneri
Foto: archív PR Hokejové talenty 

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie