Dnes už nestačí mať napríklad „dobré ruky“, aby hráč mohol hrať v elitnej kategórii. Je potrebné byť zároveň vyzretým športovcom, rozumieť ofenzívnym aj defenzívnym aspektom hry a – čo je najdôležitejšie – mať schopnosť dokázať nájsť cestu ku krátkodobému a hlavne dlhodobému úspechu v športe.
Metodika SZĽH

Zápasy 13. týždňa - pozvánka na zápasy dorastu a zhrnutie zápasov

 

Dorast

HK Brezno - HT MHK 32 LM 03.04.2022 v DK 2 : 3 po sn (0:1, 2:0, 0:1 a 0:0)
Po predchádzajúcom pomerne jasnom víťazstve sa ukázalo, že síce máme kvalitné družstvo, ktoré je ale asi najmladšie v súťaži a len veľmi ťažko dokáže zopakovať dva vyrovnané kvalitné výkony po sebe. Po prvej vyrovnanej tretine sme síce viedli o gól, ale snaživý súper sa snažil o rýchle protiútoky. V presilovke zaslúžene vyrovnal a dokonca v našej následnej presilovke po našej chybe sa dostali po góle z trestného strieľania do vedenia. Poslednej tretine sme zvýšili aktivitu a tá priniesla vyrovnanie, po ktorom obe družstvá pozornejšie bránili a tak sa skóre do konca zápasu už nezmenilo ani v predĺžení. V lotérii trestných strieľaní sa v prvých piatich sériách presadili rovnako po dvaja strelci a tak sa rozhodlo v šiestej, kde sme my skórovali a súper nie. Aj keď tento výkon nebol ani zďaleka optimálny, potešila snaha o vyrovnanie v poslednej tretine a radosť z vydretého víťazstva.

Teraz nás už ale čaká takmer trojtýždňová príprava na rozhodujúcu časť záveru play off o postup do Extraligy dorastu (hrá sa na tri víťazné zápasy), kde ešte budeme čakať na súpera, ktorý prejde prvým kolom a ktorého by sme mali privítať u nás v LM na prvé 2 zápasy v termíne 23.-24.4.202. Budeme veľmi radi, keď nás prídu povzbudiť aj naši verní a prípadne aj nepravidelní priaznivci a vytvoria nám pravé domáce prostredie a zavŕšime našu dvoj ročnú snahu o návrat do Extraligy. PRÍĎTE NÁS POVZBUDIŤ!! 
 

 

Kadeti

BR-LM 2:7
Significant improvement to the previous game. Due to injuries and illness, we had a short roster, but the boys were ready to play this game. A bit of a slow start had the game fairly even for the first two periods  The entire third period was an excellent show of dominance as the puck moved and the boys played together nearly flawlessly and with a strong attitude.

LM-DK 7:2
Best game of the week to finish off on a high note. From the start, the boys played with the same mentality and effort as the last period against the previous opponent. There was no doubt and our team maintained control. Good feeling leading up to the final week of the season.

 

6HT 

LM:PB 7:2
LM:DT 18:4

V oboch zápasoch sme mali navrch a súperov sme predčili vo všetkých činnostiach.

Turnaj Uherský Ostroh (CZ) 3. miesto z 5 družstiev
Turnaj, ktorý mohol vyhrať ktokoľvek. Zamotaná tabuľka do poslédneho zápasu. Škoda, že sme nezvládli posledný zápas, kde sme si ani nezaslúžili vyhrať. Podali sme jeden z najslabších výkonov túto sezónu. Ak by sme vyhrali, skončili by sme na 1. mieste. Odohrali sme však 3 dobré zápasy, v ktore nás môžu tešiť.

 


Text: PR Hokejové talenty, tréneri HT
Fotky: Archív Hokejové talenty

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie