Zápasy 14. týždňa - záver sezóny stále s chuťou a naplno

Pozvánka na najbližšie zápasy o postup do Extraligy dorastu tu

We used this game to prepare for the main event against Prešov. The game plan was to play high-quality hockey and work on small details to be ready for a tougher opponent. The boys managed to play very well together and created good momentum that continued on the next day.

Prešov-LM 3:7
Coaching the last game was a joy. The game was high-tempo, and the atmosphere of the team was highly motivated and one of the best games if not the best game of the season. The boys were rewarded with winning their group, which was our goal for the second half of the season. But better than the win was the quality of their play. Mentally the boys showed their toughness and togetherness. Truly a team experience as everyone was supporting each other and pushing each other to play until the end. Boys deserve all the thanks for this performance, and it was the perfect way to end a long path together.

6 HT

LM- Altis NO 3:3
Výsledok zodpovedá aj predvedenej hre. Veľa sa útočilo, menej bránilo. Mali sme však miernu prevahu a na góly sme vyhrali zaslúžene. Hlavne v poslednej tretine sme súperovi vela nedovolili a jednoznačne sme ju vyhrali.

PU-LM 3:3
Dobrý zápas z oboch strán. 1. tretinu sme sa ťažko presadzovali a aj keď sme si vytvorili gólové šance, boli sme nedôrazní. Po 1. tretine sme prehrávali 3:1, aj to sme dali gól až v závere tretiny. No práve tento gól nám pomohol prelomiť smolu a začali sme premieňať šance, ktoré sme si vytvárali. Škoda dvoch gólov, čo sme dostali v zavere zápasu.

PD- LM 6:10 1:5
Podobný zapas ako ten predchádzajúci. Mali sme prevahu väčšinu zápasu. Súper bol nebezpečný hlavne z protiútokov.

4HP

Turnaj v RK
Hralo sa podľa pravidiel, ktoré sa majú používať od budúcej sezóny. Hra je na pol ihriska a hrá sa 4-4. Boli slzy aj plač, no na druhej strane aj veľa smiechu. O radosť nebola núdza, veď to tiež patrí k hokeju. K tomu pribudlo veľa skúseností a kamarátstiev.