Chápaním priorít a faktorov úspechu v rôznych situáciách dokážu tréneri vytvoriť prostredie, ktoré umožní hráčom efektívne riešiť rôzne útočné a obranné herné situácie a nie iba realizovať vopred určené úlohy. 
Metodika SZĽH

Zápasy 36. týždeň

 

Juniori 

Draci LM - Miskolc 5:4, 2:2 

 

Dorast 

Prvý ligový zápas - HK Dukla Trenčín - Draci LM 2:10, 4:3
1. Zápas sobota: Chapci si zaslúžia pochvalu za vysledok a 3 body. Hra ešte nebola úplne podľa našich predstáv. Začiatok zápasu nebol ideálny z našej strany. Podržal nás brankár Mišo Prádel. Súper aktívne napadal s čím sme mali problém. Ustali sme ich počiatočný tlak a využili sme brejky a šance ktoré nám ponúkli. Hračov sme nabádali aby nepoľavili a stále hrali a dodržiavali pokyny ktoré sme im dali. Boli sme efektívni v premieňaní šancí a skóre narastalo v náš prospech.

2. Zápas nedeľa: vedeli sme že potvrdiť výhru a nie to ešte výsledok z prvého zápasu bude veľmi náročné keďže Trenčín je kvalitný super. Vždy budeme s trénerom požadovať od hráčov 100% nasadenie, prístup a chcenie vyhrať. Žiaľ v tomto zápase nám to chýbalo. 

Štatistiky zo soboty a nedele na webe zväzu. 

 

Prípravkári 3-4HP

Jesenná minihokejová párty (LM)
Tréner J.Čontofalský: Turnaj dal chlapcom a dievčatám veľmi veľa. Odohrali 8 kvalitných zápasov, ktoré boli veľmi vyrovnané a veľakrát rozhodovalo šťastie. Výbobrne nás preverili družstvá z iných miest. 
Odohrali sme  výborné zápasy plné krásnych emócií v ktorých bolo všetko. Aj šťastie a radosť a na druhej strane smútok a slzy, ale taký býva hokej a kvôli tomu ho hráme. 

 

 

 

 

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie