Počas etapy športovej predprípravy by sa zápasy mali vnímať skôr z pohľadu podpory rozvoja každého jednotlivca, pričom výsledok tímu má menšiu dôležitosť.
Metodika SZĽH

Zápasy 36. týždňa - Hokejové talenty hrali doma aj vonku

12.09.2021 / Aktuality HT Zápasy a turnaje

 

V sobotu 11. septembra a nedeľu 12. septembra sa pre našie Hokejové talenty oficiálne rozbehla hokejová sezóna.

Športový manažér SZĽH Lukáš Pék: „Súťažný kolotoč zápasov v mládežníckych súťažiach sa rozbieha po dlhom čase, za čo sme veľmi radi. ... V momentálnej situácii sme radi za každý jeden zápas, ktorý dokážeme odohrať. Za športové oddelenie SZĽH môžem deklarovať, že aj v budúcnosti sa budeme snažiť robiť, čo sa dá, aby sme ich do konca ročníka zvládli odohrať čo najviac,“ doplnil. Celé vyjadrenie SZĽH k začiatku sezóny si môžete prečítať tu

Naše družstvá hrali zápasy a turnaje ako doma tak aj vonku. Je povzbudivé, že mnohé z nich víťazne pre Hokejové talenty o.z. 

 


Dorast 

Dorast sa naštartoval dvomi víťazstvami vonku. V Dubnici nad Váhom porazili HK Spartak Dubnica vysoko 1:11 a 1:6. 
Priebeh zápasu tu
 


Kadeti 

V nedeľu popoludní sme na domácej pôde privítali HK Humenské levy. 
LM - Humenné 11:3 
Do zápasu sme vstúpili dobre koncetrovaní,kde už v prvej tretine sme si vypracovali viac gólový náskok a zvyšok zápasu sme priebeh kontrolovali. Chlapci mali možnosť vyskúšať si útočné herné kombinácie v rôznych variantoch.Naše obranné herné činnosti super veľmi nepreveril ale vieme ze prídu lepší súperi na ktorých sa budeme snažiť dôsledne pripraviť.
Priebeh zápasu tu


8 hokejová trieda

Víťazne zakončili zápas v Prievidzi aj ôsmaci, ktorí v sobotu hrali s domácimi MŠHK - mládež Prievidza.
Priebeh zápasu tu
 


7 hokejová trieda 

Hokejové talenty zo 7. triedy nezaváhali v Prievidzi. 
Priebeh zápasu tu
 


6 hokejová trieda 

V tejto kategórii sú prihlásené 2 družstvá a obe hrali svoje turnaje. V Námestove bolo jedno družstvo s trénerom Martin Šoltísom. Hrali proti Námestovu a Dolnému Kubínu.

V sobotu turnaj v Liptovskom Mikuláši, Titan Arene sme prvý zápas odohrali proti Martinu. Martinčania nás trestali za naše chyby, kde sme im doslava prihrali na góly. Na opačnej strane sme nevyužili niekoľko gólových príležitostí. Druhý zápas sme hrali s Breznom. Tu sme boli už rozbehnutejší, lepšie sme korčuľovali a dostávali sme sa do dobrých šancí. Tie sme premienali na góly. Bolo vidieť, že chalani hrajú s chuťou a bavili sa hokejom.
 

  

 


5 hokejová trieda 

Piataci začínajú 18. septembra 2021 v Brezne. 
 


3 a 4 hokejová príravka 

Celý víkend na domácom ľade sa hralo takmer bez prestania. Úvodný turnaj Jesenná minihokejová party oživil celú Titan Arenu. 
 

 


Text: PR Hokejové talenty / tréneri
Foto: Hokejové talenty o.z.

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie