Počas etapy športovej predprípravy by sa zápasy mali vnímať skôr z pohľadu podpory rozvoja každého jednotlivca, pričom výsledok tímu má menšiu dôležitosť.
Metodika SZĽH

Zápasy 38. týždňa - zhrnutie zápasov a dorast v Trebišove

27.09.2021 / Aktuality HT Zápasy a turnaje

 

39. týždeň priniesol ďalšie kolá zápasov našich kategórií von aj doma.
Aj keď nás víťazstvá veľmi tešia, dôležitý je pre nás aj rozvoj hráčov. A to ako na individuálnej tak aj v tímovej rovine. 

 


Dorast 

Cez víkend 25.-26.9.2021 cestoval dorast za zápasom do Trebišova. 

5. Súťažný zápas Dorastu MŠKM Trebišov - HT MHK 32 LM, z dňa 25.9.2021 v TV
Výsledok: 1 : 11 (0:5, 1:0 a 0:5)

Proti nám tomto zápase nastúpilo len 10 korčuliarov z domáceho družstva a títo nám nedokázali konkurovať. Vyvinuli sme na neho veľký tlak a dali sme v 1. tretine 5 gólov a množstvo šancí zostalo nevyužitých. V druhej tretine sme síce permanentne tlačili súpera, ale chalani boli nedôrazní v koncovke, začali hrať moc individuálne a dokonca nám súper z ojedinelého protiútoku strelil gól a tretinu sme zahanbujúco prehrali. Do poslednej tretiny po motivačnom príhovore v šatni začali chalani zas dominovať, ale napriek tomu že sme pridali 5 gólov, nebol to dobrý výkon, proti súperovi, ktorý bol o 2 triedy slabší, ale bojoval a veľmi dobre mu chytal brankár.
Tréneri: L. Karaffa, V. Bella, M. Uram

6. Súťažný zápas Dorastu MŠKM Trebišov - HT MHK 32 LM, z dňa 26.9.2021 v TV
Výsledok: 0 : 23 (0:9, 0:3 a 0:11)

V odvete sme súpera od začiatku doslova valcovali v ich tretine, dobre sme kombinovali a góly v jeho sieti systematicky pribúdali. V druhej tretine sme zas dobíjali súperovu bránu, ale nedarilo sa nám v zakončení. Posledné tretina bola už našou exhibíciou a po pekných akciách sme z trvalého tlaku dokázali až 11 krát prekonať súperovu obranu, ktorá bola preťažená a naši chalani si schuti zastrieľali. Tento súper nepreveril naše schopnosti a vezieme si domov očakávané a zaslúžené body.
Tréneri: L. Karaffa, V. Bella, M. Uram

Priebeh zápasu v sobotu tu
Priebeh zápasu v nedeľu tu.
 

  

 


Kadeti 

Prešov - LM 1:4
Dlhšia prestávka sa ukázala v našej hre a sťažili sme si to aj mnohými penaltami. Na druhej strane, náš tím prebral kontrolu nad hrou aj napriek dlhému času na trestnej lavici. Hrali sme silnú defenzívnu hru. Táto hra nám ukázala, že hráči sa dokážu vyrovnať s nešťastnými situáciami a dostať sa z nich. 
 


8 hokejová trieda

LM - BB Red 7:3
Toto bol predohraný zápas kvôli karanténe Prievidze. Určití hráči ukázali svoje kvality, no opakujú sa zbytočné straty pukov po kľučke do hráča, zbytočné miešanie či odpaľovanie pukov.
Po roku nám chýba trošku väčšie zanietenie hráčov do tréningov a zápasov no veríme, že v priebehu sezóny sa to zlepší. 

Priebeh zápasu tu
 


7 hokejová trieda 

RS - HT 5:10
Víťazstvo sme vybojovali po nútenej pauze. Aj naša zostava bola trošku oklieštená. Podstatné je, že chlapci sa snžili, čo je na výsledku vidieť. 
 


6 hokejová trieda 

6 HT - biele družstvo: MT- LM 2:5, ZA- LM 4:6
V obidvoch zapasoch podali chlapci dobrý výkon.

6 HT - modré družstvo: LM - ZV 13:0, LM - PD 16:2
Takisto super výkon v obivoch zápasoch. 
 


Text: PR Hokejové talenty / tréneri
Foto: Hokejové talenty o.z.

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie