Chápaním priorít a faktorov úspechu v rôznych situáciách dokážu tréneri vytvoriť prostredie, ktoré umožní hráčom efektívne riešiť rôzne útočné a obranné herné situácie a nie iba realizovať vopred určené úlohy. 
Metodika SZĽH

Zápasy 4. týždňa - zmeny na poslednú chvíľu a ktorý zápas bol ako na hojdačke?

 

Pre mládežnícky hokej sa harmonogram zápasov tretieho týždňa menil do poslednej chvíle. Silnejúca vlna pandémie poslala do karantény hráčov od nás v Hokejových talentoch aj od súperov. Tréneri a kluby žhavili telefóny, aby deti mohli odohrať aspoň nejaké zápasy. 

 

 

Kadeti

LM - HE 16:4 (sobota)
Po silnom úvode do zápasu, kde bolo značné, že sme lepší tím, nasledovalo zvoľnenie čo vyústilo do jednoduchých chýb v druhej polovici zápasu. Vo výsledku bol to intenzívny, plynulý  hokej hlavne v prvej polovici. 

BR - LM 2:10 (nedeľa)
Prvá tretina bola náročná. Hlavne zo začiatku chlapcom chýbala väčšia snaha hrať na svojej úrovni. Po prvej tretine sa všetky tri päťky podielali na ofensíve aj defensíve. Prihrávky boli presné, puk smeroval do siete. Druhú a tretiu tretinu sme hrali nesebecký hokej. Pozitívom pre oba zápasy bolo, že hrací čas dostali všetci traja brankári.

 

  
 

Ôsmaci

ZA - LM 12:8
Ôsmaci vycestovali do Žiliny. Na súpera sme sa vždy doťahovali, bol to zápas ako na hojdačke. Niektoré góly padli zbytočne, po dorážke alebo zlom pokrytí súpera v našom pásme. Vytvárali sme si šance, ktoré sme nevedeli využiť, na rozdiel od súpera. Svetlým bodom zápasu bolo ubránené oslabenie 5:3 a jeden z gólov sme taktiež dali v oslabení. 
 

Siedmaci 

LM - BB 5:4
Sobota začala zápasom siedmakov, hostili sme Banskú Bystricu. Bojovalo sa do posledného momentu a každý hráč išiel naplno proti kvalitnému súperovi. Rozhodujúca bola druhá tretina, kedy sme po 0:2 otočili na 4:3 a víťazstvo ostalo doma s celkovým výsledkom 5:4. 

 

 


 


Text: PR Hokejové talenty 
Fotky: Archív Hokejové talenty, zápasy kadetov a 7HT

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie