Moderný ľadový hokej potrebuje hráčov schopných vedieť prečítať hru a rýchlo reagovať ako kolektív v rôznych ofenzívnych a defenzívnych situáciách.
Metodika SZĽH

Zápasy 7. týždňa - víťazstvá povzbudili v ďalšom napredovaní

 

Chlapci si užili víťazstvá v každej kategórii. 

 

Dorast

LM - RK 13:0 
 

Kadeti

RS-LM 0:19 (18.2.)
Slabší súper, no cieľ tímu na tento víkend bolo pokračovanie práce na zlepšení zažitých zvykov. Dali sme si s hráčmi spoločný cieľ, že nedostaneme gól, hráme spoločne na našom leveli. V tomto všetkom sme uspeli. Ďalšie pozitívum bolo, že všetky tri lajny boli produktívne.

Bardejov-LM 0:10 (20.2.)
Značné zlepšenie už len oproti predchádzajúcej hre. Mali sme podobný cieľ celý zápas hrať na našej úrovni. Nepozeráme sa na výsledok ale na kvalitu našich zákrokov. Kontrola nad pukom bola skvelá a naši hráči udržali rýchle tempo počas celého zápasu. Za obe hry sme hráčom vysvetľovali, aby si udržali sústredenie sa a boli aj hlavou mentálne pripravení, aj keď súperi neboli príliž veľká výzva.
 

  

 

7HT

LM - ZV 7:2
Chlapci pristúpili k zápasu úplne inak, ako v RK. Počas prvej tretiny bolo vidieť vyrovnaný zápas aj keď sme mali viac šancí. Od druhej tretiny chlapci jasne dominovali a dotiahli to do víťazného konca. Budeme však aj pracovať na premieňaní šancí, čo bola jediná výčitka k zápasu. Popracujeme na tom na tréningoch a určite sa to zlepší. 
 

5HT

LM - ZV 5:1
V prvej tretine sme začali výborne a korunovali ju víťazstvom. Potom začali chlapci trošku ,,sebčit’’, dávali sme menej gólov a naopak, súper začal premieňať protiútoky. Vo výsledku to však bol jeden z tých lepších výkonov.
 

 ​​​​​​​ 

 


Text: PR Hokejové talenty 
Fotky: Archív Hokejové talenty 

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie