Chápaním priorít a faktorov úspechu v rôznych situáciách dokážu tréneri vytvoriť prostredie, ktoré umožní hráčom efektívne riešiť rôzne útočné a obranné herné situácie a nie iba realizovať vopred určené úlohy. 
Metodika SZĽH

Zápasy dorastu: HT MHK 32 LM – HK Spartak Dubnica. Vstup do sezóny víťazne pre našich

12.09.2021 / Aktuality HT Zápasy a turnaje

 

Prvý septembrový víkend patril zápasom dorastu. Tí vycestovali vonku do Dubnice nad Váhom, kde v sobotu aj v nedeľu odohrali prvé súťažné zápasy sezóny 2021/2022.  
 

1. Súťažný zápas Dorastu: HK Spartak Dubnica - HT MHK 32 LM, z dňa 11.9.2021 v Dubnici Výsledok: 1 : 11 (0:3, 0:3 a 1:5) Konečne sme dočkali súťažného zápasu po takmer roku. Všetci sme sa tešili a verili že štart bude úspešný. Mali sme dobrý nástup do zápasu a rýchlo sme sa dostali do dvojgólového vedenia. Boli sme korčuliarsky aj kombinačne lepší a v závere 1. tretiny sme strelili 3. gól. To chlapcov uspokojilo a prispôsobili sa súperovi, ktorí nedosahoval naše kvality.

V druhej polovici 2, tretiny sme však 3 krát udreli a zápas bol pre nás rozhodnutý. V poslednej tretine to už bola naša exhibícia a tu chlapci ukázali niekoľko ukážkových akcií s kvalitným zakončením, len škoda že súper v závere zápasu streli čestný úspech, čo ale nezmenilo nič na našom zaslúženom vysokom víťazstve, ktorým sme dúfam začali naše ťaženie za ďalšími kvalitnými výkonmi aj dobrými výsledkami.
Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella
Zápas na webe SHĽH tu.

 

Zápas

 Dorast HK Spartak Dubnica – HT MHK 32 LM

Dátum

11.09. 2021

Miesto

 Dubnica nad Váhom

Výsledok

 1 : 11 (0:3, 0:3 a 1:5)

Tréneri

 L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

 

 

 


2. Súťažný zápas Dorastu: HK Spartak Dubnica - HT MHK 32 LM, z dňa 12.9.2021 v Dubnici Výsledok: 1 : 6 (1:1, 0:1 a 0:4) Zas sa ukázalo že každý zápas je iný a netreba súpera podceňovať. Po včerajšom vysokom víťazstve začali chalani zápas vlažne a rýchlo sme inkasovali. Súper zmenil taktiku a úporne bránil, na čo sme dlho nevedeli nájsť recept na prekonanie dobre chytajúceho brankára súpera. Chlapci boli zbytočne nervózni, mali horší pohyb a viazla kombinácia. V závere tretiny sme síce dokázali vyrovnať, ale to chalanom nepomohlo dostať sa z herného kŕča.

Mali sme síce v 2. tretine platonický tlak, ale šancí bolo málo a malým vykúpením bol vedúci gól v závere tretiny, keď sme už museli miešať so zostavou. V tretej tretine sme už ale zatlačili súpera a definitívne sme ho zlomil 9 minút pred koncom, keď sme dali tretí gól, ktorí chlapcom nalial sily a konečne aj chuť a z veľkého tlaku v závere sme pridali ešte tri góly. Vezieme si tak domov plný bodový zisk a dúfame, že aj ponaučenie do ďalších zápasov, aby sa nám podcenenie súpera nevyplatilo, čo sa našťastie dnes nestalo.
Tréneri: L. Karaffa, M. Uram a V. Bella
Zápas na webe SHĽH tu.

 

Zápas

 Dorast HK Spartak Dubnica – HT MHK 32 LM

Dátum

12.09. 2021

Miesto

 Dubnica nad Váhom

Výsledok

1 : 6 (1:1, 0:1 a 0:4)
Tréneri

 L. Karaffa, M. Uram a V. Bella

 

 

 


Text: PR Hokejové talenty / tréneri
Foto: tréneri Hokejové talenty o.z.

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie