Z dôvodu unikátnych pohybových charakteristík a zvyšujúcich sa požiadaviek na výkon v športovom odvetví sa tréning mimo ľadu čoraz väčšmi zameriava na konkrétny šport s cieľom vyhovieť viacerým potrebám športovej špecializácie a zabezpečuje, že sú adaptačné procesy v súlade s nárokmi individuálneho herného výkonu počas zápasu.
Metodika SZĽH

Víťazka ankety Niké Športovec mesiaca za január 2021, Petra Vlhová podporila aj Hokejové talenty

15.02.2021 / Aktuality HT O klube HT

Petra Vlhová sa stala víťazkou obľúbenej ankety Niké Športovec mesiaca za január 2021.

Naša top lyžiarka, ktorá je aktuálne najlepšia lyžiarka sveta, tým dostala možnosť finančne podporiť ďalšie slovenské športové nádeje cez projekt Fond pre budúcnosť športu. Ten spustila spoločnosť Niké. 

Veľmi nás teší, že si Petra vybrala aj nás, Hokejové talenty. Táto pomoc v tejto nepriaznivej dobe nám pomôže zlepšiť podmienky pre deti, ktoré sa chcú venovať hokeju. 

,,S Petrou máme dlhodobo veľmi dobré vzťahy. Mladé hokejové talenty podporila aj dávnejšie účasťou na charitatívnej akcii Talent Cup v Liptovskom Jáne. Svojou tvrdou prácou je inšpiráciou pre mnohé deti. Týmto by sme jej chceli poďakovať a zároveň popriať veľa šťastia v ďalších pretekoch tejto sezóny,'' povedal Martin Cibák, jeden zo zakladateľov Hokejových talentov.  

Petra, ďakujeme!

 


Text: PR Hokejové talenty
Foto: archív Hokejových talentov z charitatívnej akcie, facebook Petry Vlhovej 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie