Hlavným dôvodom pre nový prístup v rozvoji zručností je oveľa aktívnejšia úloha samotného hráča a tým aj lepšie výsledky v učení.
Metodika SZĽH

Zápasy 2. týždňa - ako sme si poradili so zápasmi po dlhej pauze?

 

Pandémia zastavilana dva mesiace mládežnícky hokej. Hneď, ako to vyhláška dovolila, začali sme plánovať možné zápasy a SZĽH pracoval na spustení súťaží. Cez víkend naše najstaršie kategórie odohrali niekoľko zápasov doma aj vonku. Dorast cestovat v sobotu aj v nedeľu za súperom do Prešova. Kadeti sa v nedeľu popasovali so Spišskou Novou Vsou. Siedmaci a ôsmaci odohrali zápasi s Martinom na domácej pôde.
,,Radi vidíme u chlapcov chuť do zápasov. Motivácia hrať hokej nie je samozrejmosť. Dúfajme, že sezónu budeme môcť dohrať v naplánovaných termínoch,” povedal klubový inštruktor Milan Sejna.

 

Dorast

PO-HT sobota: 0:7 a nedeľa 0:6

Zápasy dorastu v Prešove 15. a 16.1.2022: V obidvoch zápasoch sme jasne dominovali, sústavne sme tlačili súpera v jeho tretine a v podstate to bol boj našej ofenzívy so súperovým brankárom, pričom súper ohrozoval našich brankárov len sporadicky. S výkonom všetkých chalanov po dlhšej zápasovej pauze sme spokojní, len to chcelo väčšiu efektivitu v zakončení. Škvrnou bolo len zranenie nášho obrancu Sama Droppu v závere nedeľného zápasu, no veríme, že bude v poriadku. Tréneri: Karaffa, Uram a Bella
 

Kadeti

SNV-HT 6:2
Po náročnej zimnej prestávke sme sa dočkali prvej hry. Výsledok síce nebol taký, v aký sme dúfali, no zápas bol celú dobu vyrovnaný. Rozdiel bol v tom, že súper dokázal premeniť jeho šance no my sme nevedeli posunúť puk do brány. Level je stanovený počas celej sezóny a my sme pripravení súťažiť do posledného zápasu. Veľké plus bola snaha chlapcov, ktorí skutočne bojovali do poslednej sekundy aj keď sme prehrali.

 


 

8 hokejová trieda 

HT-MT 8:4
Po dvojmesačnej prestávke bez zápasov sme nastúpili na prípravny zápas pred reštartom ligy. Našim súperom boli Martinčania. Moji zverenci ma milo prekvapili výkonom, nasadením a korčuľovaním. Aj keď tam boli ešte chybičky, na tých pred ligou popracujeme. 
 

7 hokejová trieda 

LM- MT 4:13
Voľno dostali niektorí hráči stabilnej zostavy. Naskytla sa tak príležitosť aj iným hráčom, aby ukázali, čo v nich je. Zápas ukázal, že musia stále pracovať na technických zručnostiach ako sú korčuľovanie, prihrávanie, streľba.... a samozrejme kondícia. Dnešný zápas im nastavil zrkadlo, na čom sú a v čom sa majú zlepšiť a pracovať ešte tvrdšie na tréningoch aj mimo nich.
 

6 hokejová trieda 

BB - LM 8:11
Dobrý zápas z oboch strán. Hralo sa hore dole s množstvom gólových šancí. Výborne zachytali naši brankári.

 

 


 


Text: PR Hokejové talenty / tréneri
Foto: Archív Hokejové talenty o.z.

 

Newsletter

Generálni partneri

Hlavní partneri

Lokálni partneri

Partneri

Verejné inštitúcie